stand cover

Robotics Benelux

Stand: 3.A04
Verpakkingsmachines en vultechnologie
Material handling

Over ons

Robotics Benelux is distributeur van Comau, Lucas en Codian Robotics. We zijn gestart in 2016 en uitgegroeid tot een succesvol bedrijf dat Machinebouwers, System Integrators en eindgebruikers ondersteunt met hoogwaardige Robot Arms, Delta robots, tracks en portaalkranen.

Comau levert al sinds 1960 robotarmen aan de automotive en aerospace.
In 2014 gaf Comau echter aan de robotfamilie flink uit te breiden en deze voor vrijwel alle soorten industrieën beschikbaar te maken.
Om de nieuwe klanten wereldwijd te bedienen, was de volgende stap het opzetten van een distributienetwerk.
Voor ons was het een mooi moment om distributeur te worden van Comau in de Benelux en Robotics Benelux te starten!

We zijn er ook trots op om partner te zijn van Lucas Robotics voor de levering van high-end tracks en portaalkranen. Lucas is gevestigd in Bazas (vlakbij Bordeaux), dit familiebedrijf is gestart in 1965 en is nu een wereldwijde speler die de beste tracks en portaalkranen levert.

Om ons programma met hoogwaardige industriële robots compleet te maken, zijn we partner van Codian. De mechanica van de Codian deltarobots zijn controlleronafhankelijk. Wij bieden u de mogelijkheid om elk besturings- en automatiseringsplatform aan te sluiten.

Dit is uniek en geeft uw engineers maximale vrijheid bij het ontwerpen van elke machine.

"Mensen maken robots" is ons motto, dus persoonlijk contact blijft voor ons cruciaal. U kunt altijd bellen of mailen, maar wij komen liever bij u langs voor een echt gesprek. Daarnaast bent u te allen tijde welkom in ons democentrum om ons te leren kennen en met de robots te spelen.

Producten en diensten