

Lenssen Vul- en Sluittechniek
Over ons
Lenssen Vul en Sluittechniek is gespecialiseerd in het ontwikkelen en produceren van machines voor de conserven, de farmaceutische en de chemische industrie, alsmede in aanverwante industrieën.
Naast het leveren van individuele machines levert Lenssen Vul en Sluittechniek totaaloplossingen om uw efficiëntie en dus winstgevendheid te verbeteren.
Betrouwbaar, innovatief, lange levensduur, onderhoudsvriendelijk en waar nodig maatwerk, kenmerken de producten van Lenssen Vul en Sluittechniek.
Onze wereldwijde afnemers zijn innovatieve vooruitstrevende bedrijven, die hun efficiëntie nog verder willen verbeteren.
Producten en diensten

'Twist-off Sluitmachine: TO-05'
De TO-05 Twist-off machine is de ideale oplossing voor het sluiten van een deksel op een pot. De pot wordt vacuüm gesloten door middel van stoom. De variatie aan potten en deksels die de machine kan sluiten is nagenoeg onbegrensd door het grote bereik zowel in de hoogte als de diameter van de pot. Tevens is de hoogte van de zijriemen ten opzichte van de stoomkamer traploos instelbaar waardoor allerlei gevormde potten verwerkt kunnen worden. De stoomkamer wordt aan de achterzijde gedragen door twee robuuste spindels welke elektrisch in hoogte verstelbaar zijn. Dit maakt de machine aan de voorzijde zeer goed toegankelijk voor afstelling, onderhoud en reiniging. De machine is volledig vervaardigd uit roestvaststaal en hoogwaardige kunststoffen. Dit garandeert een lange levensduur en een goede reiniging zelfs in een omgeving waar met agressieve producten wordt gewerkt. De machine kan, geleverd worden met een sorteer elevator waarvan de capaciteit is afgestemd op de gekozen Twist-off machine.

'Sluitmachine: CVC-1'
De CVC kan automatisch potten sluiten met of zonder vacuüm. De CVC is de enige sluitmachine die vacuüm kan sluiten zonder het gebruik van stoom. Het vacuüm in de pot wordt verkregen door de in de pot aanwezige lucht door middel van een vacuüm pomp af te zuigen kort voor het sluiten. Er kunnen verschillende typen deksels en potten gesloten worden door gebruik van verschillende formaat delen. Ideale machine voor producten waar geen vocht bij mag komen. Deksels kunnen aangevoerd worden d.m.v. een elevator systeem. Deksels kunnen voorverwarmd worden met een preheat systeem. Voor een hogere capaciteit zijn er CVC's met meerdere koppen verkrijgbaar.

'Etiketteermachine SLM-04-01 / 02'
Automatische etiketteermachine voor zelfklevende etiketten. Uw product krijgt een eigen uitstraling door uw etiket. Er kan een etiket op de zijkant van uw product geplaatst worden. Er kan een etiket op de bovenkant van uw product geplaatst worden. Er kan een etiket op de zijkant en op de bovenkant van uw product geplaatst worden