PakPraat: de eerste Nederlandse podcast over verpakken

NowNewNext, L’Atarimae en mediapartner VerpakkingsManagement kondigen de lancering van PakPraat aan. PakPraat zal de eerste Nederlandse en Belgische podcastreeks worden waarin verpakkingen centraal staan. Met uiteenlopende thema’s zoals PPWR, data en AI, marketing, design en duurzaamheid belooft het eerste jaar direct een hele interessante te worden voor iedereen die met verpakkingen werkt.

Drie generaties, drie perspectieven
PakPraat brengt onafhankelijke experts aan tafel, met als hosts Ariane van Mancius en Emmilie Kuks van Now New Next en Lucy van Keulen van L’Atarimae. Zij vertegenwoordigen drie generaties, Gen X, Millennials en Gen Z. Samen met aansprekende experts uit diverse vakgebieden bieden ze elke aflevering diepgaande gesprekken en actuele inzichten vanuit verschillende perspectieven.

Orde en inzicht
De verpakkingsindustrie staat voor enorme uitdagingen: wijzigende wetgeving, veranderend consumentengedrag en technologische innovaties. Van geopolitieke verschuivingen, zorgen over het milieu en kritische consumenten tot de impact van de Packaging and Packaging Waste Regulation (PPWR) en de rol van AI in verpakkingen. PakPraat biedt orde en inzichten in deze complexe wereld. Boeiende, scherpe en dynamische gesprekken die je inzicht geven.

PakPraat wil delen en verbinden 
PakPraat streeft ernaar verpakkingskennis te delen om te inspireren, verbinden en verduurzamen. De podcast richt zich op een breed publiek, waaronder multinationals, MKB’s, start-ups, vakspecialisten en studenten. Met inhoud die zowel toegankelijk is voor marketeers als voor technische ontwikkelaars en verpakkingsspecialisten, biedt PakPraat een holistische blik op de gehele verpakkingsketen. Zo komen in het eerste jaar thema’s aan bod als Marketing vs. Mattering, de visie van verschillende generaties, Data en AI, PPWR en Virgin vs. Recyclaat.

De podcast die je niet mag missen 
PakPraat is naar verwachting vanaf december gratis beschikbaar op Spotify, YouTube en Apple Podcasts, en wordt gepromoot via diverse sociale mediakanalen en vakmedia.

Vakblad VerpakkingsManagement is mediapartner van PakPraat. Via de kanalen van VM lees je alles over PakPraat en krijg je aanvullende content over de onderwerpen die in de podcast worden besproken.

PakPraat is mede mogelijk gemaakt door onze gewaardeerde partners: Luvio Packaging Group, Pickler, Paardekooper, VerpakkingsMangement, Guillin Nederland en Packaging Innovations/Easyfairs.

Over de makers van PakPraat
Now New Next is een allround ontwerpbureau voor ‘branding & packaging design’ in de food, near food en non-food branche met oog voor de veranderde consument (Gen Next) en duurzaamheid.

L’Atarimae versnelt het verduurzamen van verpakkingen. Dit adviesbureau helpt directies bij het aanscherpen van hun visie, focus en acties, leert je data slim in te zetten en geeft inzicht in de commerciële kansen van duurzaamheid.

Vakblad VerpakkingsManagement is mediapartner van PakPraat. Via de kanalen van VM lees je alles over PakPraat en krijg je aanvullende content over de onderwerpen die in de podcast worden besproken.

Volg PakPraat op Instagram en LinkedIn op @PakPraat

pakpraat

Interessante onderwerpen

Column: wc-papierdilemma

Column: het wc-papierdilemma

Door: Lenny Ellenkamp, Director Sustainability bij Weener Plastics Group B.V Proppen of vouwen, velletje naar voren of naar achteren; wc-papier is vaak onderwerp van gesprek

Lees meer »

Veelgestelde vragen

Begin maart gaat het registratieformulier voor Empack live. Vanaf dan is het mogelijk om je te registreren voor een bezoek aan Empack. Door je in te schrijven voor de nieuwsbrief , ben je altijd als eerste op de hoogte wanneer registreren mogelijk is.

Ja, een bezoek aan Empack is gratis. Registratie vooraf is wel verplicht.

Ja, Empack maakt gebruik van de Easyfairs NL App. Je vindt hier o.a. de beursplattegrond, het inhoudelijke programma en plant eenvoudig afspraken in met exposanten en mede-bezoekers. Klik hier voor meer informatie over de app.

Kunnen we je helpen?

Onze klantenservice staat klaar om je te helpen en neemt binnen 24 uur contact met je op.