VM Dagkrant brengt dagelijks laatste nieuws van Empack in Gorinchem

Een van de partners van Empack, Management Media is van 9 tot en met 11 april aanwezig op Empack in Evenementenhal Gorinchem. De redactie van Verpakkingsmanagement (firma Management Media) verzorgt dagelijk de digitale Dagkrant. Hierin vind je het beursprogramma en diverse noviteiten van de exposanten tijdens Empack 2024.

Team Empack deelt hierbij graag Dagkrant 1 en Dagkrant 2, zodat je op de hoogte bent van het laatste beursnieuws. 

Lees hier Dagkrant 1 – Vooruitblik op Empack 

Lees hier Dagkrant 2 – Terugblik dag 1

Interessante onderwerpen

Sun chips column

Column: the (Sun)Chips case

Door: Raoul Gabriels, Sustainable Packaging Professional bij Key-Pack Innovation De verpakking van chips is misschien wel één van de meest onderschatte uitdagingen binnen de verduurzaming

Lees meer »

Veelgestelde vragen

Begin maart gaat het registratieformulier voor Empack live. Vanaf dan is het mogelijk om je te registreren voor een bezoek aan Empack. Door je in te schrijven voor de nieuwsbrief , ben je altijd als eerste op de hoogte wanneer registreren mogelijk is.

Ja, een bezoek aan Empack is gratis. Registratie vooraf is wel verplicht.

Ja, Empack maakt gebruik van de Easyfairs NL App. Je vindt hier o.a. de beursplattegrond, het inhoudelijke programma en plant eenvoudig afspraken in met exposanten en mede-bezoekers. Klik hier voor meer informatie over de app.

Kunnen we je helpen?

Onze klantenservice staat klaar om je te helpen en neemt binnen 24 uur contact met je op.