KIDV-webcast over innovatief én duurzaam verpakken

Samenwerken aan een duurzame wereld is het nieuwe normaal. Door de grote consumptie van nu behoren verpakkingen ook tot het probleem van de schade aan milieu en mens. Echter kunnen verpakkingen ook een bijdrage leveren aan de oplossing. We hebben verandering, vernieuwing en innovatie nodig om de hoeveelheid verpakkingsafval aan te pakken.

Welke innovaties zijn nodig om het streven van duurzaam verpakken te bereiken? Hoe los je de uitdagingen op en wat gebeurt er al binnen de verpakkingsindustrie? Het KIDV gaat 10 juni a.s. van 14:00 tot 16:30 in op de vragen en zal je meenemen in de laatste verpakkingsinnovaties in een online webcast. Laat jezelf inspireren om zelf ook een steentje bij te dragen door innovatief en duurzaam te verpakken.

Registreer jezelf aan en lees meer over het programma.

Interessante onderwerpen

Column: wc-papierdilemma

Column: het wc-papierdilemma

Door: Lenny Ellenkamp, Director Sustainability bij Weener Plastics Group B.V Proppen of vouwen, velletje naar voren of naar achteren; wc-papier is vaak onderwerp van gesprek

Lees meer »

Veelgestelde vragen

Begin maart gaat het registratieformulier voor Empack live. Vanaf dan is het mogelijk om je te registreren voor een bezoek aan Empack. Door je in te schrijven voor de nieuwsbrief , ben je altijd als eerste op de hoogte wanneer registreren mogelijk is.

Ja, een bezoek aan Empack is gratis. Registratie vooraf is wel verplicht.

Ja, Empack maakt gebruik van de Easyfairs NL App. Je vindt hier o.a. de beursplattegrond, het inhoudelijke programma en plant eenvoudig afspraken in met exposanten en mede-bezoekers. Klik hier voor meer informatie over de app.

Kunnen we je helpen?

Onze klantenservice staat klaar om je te helpen en neemt binnen 24 uur contact met je op.